فایل کامل(تحقیق در مورد محمد رسول الله )

به وب سایت دانلود و دریافت فایل های درسی آموزشی خوش آمدید اکنون مشخصات فایل تحقیق در مورد محمد رسول الله را مشاهده می نمایید
تحقیق در مورد محمد رسول الله |1562975|tw|تحقیق در مورد محمد رسول الله ,محمد رسول الله,دانلود تحقیق در مورد محمد رسول الله ,محمد,رسول,الله

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 13 صفحه

قسمتی از متن .doc :

نام:

یاسمن

نام خانوادگي :

بزرگ زاده

كلاس :

اول (3)

دبير :

سركار خانم پوركاوه

نام كتاب :

زندگي چهارده معصوم

نام : محمد

لقب : رسو الله ، مصطفي

كنيه : ابوالقاسم

نام پدر : عبدالله

نام مادر : آمنه

تاريخ تولد : جمعه 17 ربيع الاول 571 ميلادي (سال عام الفيل ) ، مكه

تاريخ رحلت : 28 صفر سال 11 هجري

محل دفن : مسجدالنبي، مدينه

مدت پيامبري : 23 سال

خوشبوترين گل

روزي بود ، روزگاري بود. در سرزمين عربستان شهري بود به نام مكه. در مكه مردمي زندگي مي كردند كه به قبيلة قريش معروف بودند. قبيلة قريش از محترم ترين قبيله هاي عرب بود. در ميان مردم اين قبيله مرد بزرگواري زندگي مي كرد به نام عبدالمطلب بزرگ قريش بود.

عبدالمطلب ده پسر داشت. از ميان اين ده برادر ، يكي بود كه از همه زيباتر بود. مهربان تر و شجاع تر بود. او عبدالله نام داشت.

همة مردم عبدالله را دوست مي داشتند. عبدالمطلب هم او را از بقية پسرهايش بيشتر دوست مي داشت. براي همين ، وقتي عبدالله به سن جواني رسيد، پدرش عبدالمطلب ، از ميان دخترها ، بهترين دختر را انتخاب كرد و به ازدواج عبدالله درآورد. اين زن آمنه نام داشت. آمنه و عبدالله، همديگر را دوست مي داشتند و زندگي خوبي را شروع كردند.

اما يك روز عبدالله به خانه آمد، نزد آمنه رفت و به او خبر داد كه مي خواهد به سفر برود؛ سفر به سرزمين شام.

عبدالله بار سفرش را بست و آماده شد. از آمنه خداحافظي كرد، سوار شترش شد و همراه كاروان رفت. آمنه ايستاده بود و رفتن عبدالله را نگاه مي كرد.

چند ماه گذشت و كاروان از سرزمين شام برگشت، آمنه هم آمد تا از شوهرش استقبال كند.

اما عبدالله نيامده بود. شتر او تنها و بي صاحب برگشته بود. ساربان ها به غم و اندوه خبر دادند كه عبدالله زيبا ، عبدالله شجاع و مهربان در راه برگشت از دنيا رفته است.

آمنه در غم مرگ عبدالله خيلي گريه كرد و غصه خورد. فكر كرد در اين دنيا ، ديگر كسي را ندارد، اما او تنها نبود. فرزند عبدالله همراه او بود. از آن به بعد همة دلخوشي آمنه ، همين بچه اي بود كه در شكم داشت. مدت ها گذشت. يك شب آمنه در اتاق خودش تنها بود. وقت آن رسيده بود كه كودكش به دنيا بيايد. درد زايمان به سراغش آمده بود. آمنه نگران بود. در دل گفت : «حالا چطور تنهايي بچه ام را به دنيا بياورم ؟»

لحظه اي چشم هايش را بست. وقتي چشم باز كرد، ديد اتاقش غرق نور است و فرشته هاي زيادي دور تا دور اتاق ايستاده اند. آمنه با ديدن فرشته ها آرام شد. دردش را فراموش كرد. انگار به خواب خوشي فرو رفته بود. در همين حال بود كه پسرش به دنيا آمد.

فرشته ها دور آمنه جمع شدند و به او كمك كردند. پسرش را در طشتي پر از گلاب شستند و در پارچة تميزي پيچيدند و او را در كنار آمنه خواباندند. آمنه به پسرش نگاه كرد و به ياد عبدالله افتاد . با مهرباني گونه هاي پسرش را بوسيد و تنش را بوييد. چه بوي خوشي! بوي گل!مطالب دیگر:
📜پاورپوینت آماده بررسي مصرف سنتي و اثر بخشي گياهان دارويي استان گلستان در كاهش قند خون ( ديابت)📜پاورپوینت آماده اساس شبكه‌هاي مخابراتي و بررسي مكانيزم‌هاي سوييچينگ در سيستم‌هاي مخابرات📜پاورپوینت آماده بررسي انواع مكانيسم های تحمل گياهان به شوري📜پاورپوینت آماده بررسي طراحی معماری اتاق نشيمن و پذيرايي و غذاخوري در طراحي داخلي📜پاورپوینت آماده بررسی علل پدیده روانگرایی خاک و روشهاي كاهش خطرات روانگرایی📜پاورپوینت آماده بررسی اهمیت و ساختار و ویژگی های انواع برگ در درختان📜پاورپوینت آماده بررسی مراحل و انواع روش های برنامه ریزی استراتژیک📜جزوه درس برنامه ریزی آموزشی رشته علوم تربیتی – خلاصه کتاب دیدگاه های نو در برنامه ریزی آموزشی – نوش📜پاورپوینت آماده خلاصه کتاب برنامه ریزی شهری – نوشته اسماعیل شیعه📜پاورپوینت آماده جزوه درس برنامه سازي پيشرفته دانشگاه پیام نور📜پاورپوینت آماده بررسی برنامه و برنامه نويسي موبايل📜پاورپوینت آماده بررسی کاشت و پرورش برنج ديم UPLAND RICE عوامل موثر در كاشت برنج ديم📜پاورپوینت آماده بررسی فرآیند بروکراسی درکشورهای توسعه یافته📜پاورپوینت آماده بررسی انواع روش های کنترل علفهای هرز گیاه نخود – بقولات حبوبات📜پاورپوینت آماده بررسی علائم و عامل و اپیدمیولوژی بیماری بلايت باكتريايي در گیاه پنبه📜پاورپوینت آماده بررسی فرآیند بلوغ سازمانی در مدیریت پروژه های فناوری اطلاعات📜پاورپوینت آماده بررسی بن بست در شبکه کامپیوتری و مدلسازی و جلوگیری از بن بست📜پاورپوینت آماده بررسی اصول طراحی و ابزارهای پیاده سازی رابط کاربر📜پروژه مهندسی نرم افزار – بررسی اصول طراحي در سطح مؤلفه یا طراحي رويه اي – به همراه مثالی از زبان📜پاورپوینت آماده بررسی بهداشت و بیماریهای اعضاي خارجي بدن شامل پوست و مو و دهان📜پاورپوینت آماده جزوه درس بهداشت عمومي رشته علوم تربيتي خلاصه کتاب بهداشت عمومي دانشگاه📜پاورپوینت آماده بررسی اهميت رعایت بهداشت فردی و تاثیر آن بر سلامت فرد📜پاورپوینت آماده بررسی اصول بهداشت در محيط جامعه📜پاورپوینت آماده بهداشت مواد غذايي و اهميت آن در زندگي و روش های حفاظت و نگهداري از مواد غذايي📜پاورپوینت آماده بررسی مشخصات سيستم انداز‌گيري بهره‌وري و عوامل موثر بر افزايش بهره وري